категорії: фото

«Лекція: Основні тенденції у світовому фотомистецтві другої половини ХХ ст.».

 

17 листопада, 12:00 – цикл лекцій «Історія фотографії з Вікторією Мироненко» представляє:

«Лекція: Основні тенденції у світовому фотомистецтві другої половини ХХ ст.».

 

На лекції ви дізнаєтесь про творчість знаменитих фотографів, що вплинули на подальший розвиток фотографії: Юджина Сміта, Білла Брандта, Гордона Паркса, Арнольда Ньюмена.  На вас чекає захоплююча розповідь про знакові постаті світового фотомистецтва, а також про основні тенденції візуальної мови другої половини ХХ століття.

 

Лектор: Вікторія Мироненко – мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладач історії фотографії, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій в спеціальних виданнях.

Про цикл лекцій: «Історія фотографії з Вікторією Мироненко» – це унікальна освітня програма, яка збагатить ваш візуальний і естетичний досвід і дозволить по-новому осмислити сутність фотографії.

Лекції розраховані на всіх, хто цікавиться візуальним мистецтвом і зокрема фотографією, як одним з його проявів. Слухачі курсу зможуть отримати вичерпні академічні знання про те, як народжувалася і розвивалася фотографія, а також про сучасні її тенденції. Лектор торкнеться загальнотеоретичних питань стосовно ролі фотографії в масовій свідомості та в  свідомості окремої людини, питання стосовно  місця фотографії у контексті історії мистецтв і актуального мистецтва, а також феномену «фотографії» з точки зору мистецтвознавчої, філософської та соціальної критики.

Програма курсу складає 20 лекцій. Окрім лекційної частини, кожне заняття містить дискусійну частину. Під час дискусій слухачі матимуть змогу висловлювати свої міркування з приводу заданих тем, розбирати творчість окремих фотографів, вчитися аналізувати та формулювати власні думки у вигляді коротких есе.

Приєднатися до відвідування циклу можна з будь-якої лекції, навіть якщо ви не відвідали попередні
 

Час лекцій: раз на тиждень, по суботах, з 12:00 до 13:15.

 

Місце проведення занять: Київ, Галерея «Печерська», вул. Лаврська, 9, корп. 19

Детальніше про вартість, абонементи та знижки на лекції на сторінці реєстрації

фото: Борис Михайлов