категорії: блоґ-запис

Фотовиставка московської художниці Анни Блок

теґи: емоції, естетика, Київ, фото

  Культурний фотографічний центр PhotoCULT за підтримки Культурного центру LabCombinat запрошує на відкриття виставки фотографій сучасної московської художниці Анни Блок, яка відбудеться 19 січня о 19:00.

Будучи вихованою у найкращих традиціях класичної фотографії (аналіз творів світових авторів, високі вимоги до зображення, ручний срібний друк), у своїй творчості Анна Блок свідомо вибирає естетику "недбалості", роблячи акцент на власних емоціях, які виникають в процесі створення робіт. Автор скидує ті академічні канони, на яких базувалася її освіта, і концентрується на чуттєвому сприйнятті зображуваного. А ознаки "технічної слабкості" (відсутність різкості, провали в світлі та тінях, підвищена зернистість) стають потужними мистецькими інструментами, якими автор "малює" свій складний і повний відчуттів світ.

Серія "Вериги" – спроба переосмислити вічний конфлікт душі та тіла, моралі та похоті, пронизаний страхом покарання і жадобою досягнення найвищого блаженства. Вериги (реліг.) – знаряддя самокатування, залізні або мідні ланцюга, кільця, кайдани і т. п., які носять ті, хто кається, а також "подвижники" в цілях "умертвіння плоті". Відвертість й емоційність серії переконують нас у співпереживанні автора стражданням своїх героїв. Чи не тому, що і Анна Блок відчуває на собі тягар цих вериг?

Анна Блок, випускниця академічної школи, живе та працює в Москві. Має дві вищі освіти: педагогічну й фотографічну. Базові знання з фотографії отримала в майстерні Михаїла Каламкарова, також вчилася у Роджера Баллена, Андреаса Грантса, Мехмета Кісмета (Міжнародна літня школа фотографії в Латвії ISSP). Учасниця міжнародних фестивалів: Backlight, Тампере (Фінляндія); Pingyao, Піньяо (Китай). Роботи автора виставлялися в Музеї Ффотографії, Рига (Латвія), у Московському Будинку Фотографії, Москва (Росія).

На відкритті вас очікує спеціальний саундтрек, вино та глибокі враження!

Місце проведення виставки: Галерея LabCombinat (вул. Нижньоюрківська, 31, м. "Тараса Шевченка").

Відкриття: 19 січня, 19:00.

Час роботи: щодня з 15:00 до 20:00 (виставка триватиме до 27 січня).