«Лекція: Тенденції післявоєнної епохи в світовому фотомистецтві».

теґи: история фотографии, лекція, фото, історія фотографії

10 листопада, 12:00 – цикл лекцій «Історія фотографії з Вікторією Мироненко» представляє:
«Лекція: Тенденції післявоєнної епохи в світовому фотомистецтві».

На лекції на вас чекає аналіз творчості легендарного фотографа Анрі Картьє-Брессона, різні підходи до тлумачення поняття «вирішальний момент».

Ви дізнаєтеся про життя і фотографії не менш відомого документаліста Робера Дуано, про «співця нічного Парижа» Брассая і серію його знаменитих портретів 1940-х – 1950-х років. Лектор також розповість про сюрреалістичні експерименти Аарона Сіскінда і про жанрову фотографію Гаррі Каллахана.

Лектор: Вікторія Мироненко – мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладач історії фотографії, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій в спеціальних виданнях.

Про цикл лекцій: «Історія фотографії з Вікторією Мироненко» – це унікальна освітня програма, яка збагатить ваш візуальний і естетичний досвід і дозволить по-новому осмислити сутність фотографії.

Лекції розраховані на всіх, хто цікавиться візуальним мистецтвом і зокрема фотографією, як одним з його проявів. Слухачі курсу зможуть отримати вичерпні академічні знання про те, як народжувалася і розвивалася фотографія, а також про сучасні її тенденції. Лектор торкнеться загальнотеоретичних питань стосовно ролі фотографії в масовій свідомості та в  свідомості окремої людини, питання стосовно  місця фотографії у контексті історії мистецтв і актуального мистецтва, а також феномену «фотографії» з точки зору мистецтвознавчої, філософської та соціальної критики.

Програма курсу складається з 20 лекцій. Окрім лекційної частини, кожне заняття містить дискусійну частину. Під час дискусій слухачі матимуть змогу висловлювати свої міркування з приводу заданих тем, розбирати творчість окремих фотографів, вчитися аналізувати та формулювати власні думки у вигляді коротких есе.

Приєднатися до відвідування циклу можна з будь-якої лекції, навіть якщо ви не відвідали попередні.

Час лекцій: раз на тиждень, по суботах, з 12:00 до 13:15.

Місце проведення занять: Київ, Галерея «Печерська», вул. Лаврська, 9, корп. 19, тел. 096 975 92 85.

Детальніше про вартість, абонементи та знижки на лекції на сторінці реєстрації. http://photocult.com.ua/events/tendencii-fotomystetsva-pislyavoyenna-epoha-myronenko

фото: Аарон Сіскінд