категорії: блоґ-запис

Майстер-клас: Платинотипія: магічний процес створення фотографій

теґи: лекція, платинотипія, фото, історія фотографії

PhotoCULT продовжує радувати шанувальників рідкісних процесів друку! Пропонуємо вашій увазі захопливий майстер-клас з платинового друку фотографій. Едвард Стейхен, Едвард Уестон, Ірвін Пенн та багато інших знаменитих фотографів використовували платиновий друк, і це не випадково. Адже саме платинові відбитки стабільно зберігаються понад 100 років! І ми раді запросити всіх, хто захоплюється історичними процесами, щоб зануритися в атмосферу магічних маніпуляцій з солями паладію і самостійно побачити, як створюється платиновий відбиток.

Фото: Ілля Єгоркін

 

У програмі майстер-класу: історія процесу, відомі фотографи, що працюють в цій техніці, демонстрація сучасних платинових відбитків, друк з ч/б негативу і з негативу, створеного за допомогою цифрових технологій. Також на майстер-класі ви дізнаєтесь про підготовку цифрового негативу до друку, про особливості тональності і контрасту в платинотипії та багато іншого.

Ведучий майстер-класу: Ілля Єгоркін (Москва, Росія), майстер з альтернативних технік друку, ведучий майстер-класів для Британської Вищої Школи Дизайну, Школи Photoplay та ін.

Дата і час проведення: 16 грудня 2012, початок о 16:00.

Тривалість: 4 години.

Адреса: Київ (район центру міста)

Вартість: 470грн. Здійснити оплату можна через координаторів майстер-класу, контактна особа – Юлія (067 768 1500) до 6 грудня. Для учасників з інших міст можливі інші способи сплати.

Реєстрація на education@photocult.com.ua із зазначенням події, свого імені та контактного телефону.