категорії: блоґ-запис

Стартує Культурний Фотографічний Центр PhotoCULT!

теґи: культура, «Освіта», фото

 Друзі!

З великою радістю повідомляємо новину – у грудні в Києві відкривається Культурний Фотографічний Центр PhotoCULT! Його засновники – Ірина Рузіна та Анна Гайдай – вирішили розширити свою фотографічну діяльність. Робота Центру буде постійною та різноманітною.

Фестиваль ChernihivPhotoFest, за думкою організаторів, це значуща подія, але для серйозних змін у фотографічному середовищі важливі не тільки події, але й постійний процес.

Саме такими процесами і займеться «PhotoCULT», його місія – інтеграція фотографічної культури в життя українського суспільства.

Фестиваль наразі залишається одним із проектів Центру та по традиції буде проходити щорічно восени у Чернігові.

Діяльність Центру буде зосереджена на двох напрямках: просвітньому та освітньому.

Створення суспільного інтересу до фотографічної культури, привернення уваги широкого кола глядачів до історичних і сучасних процесів, що відбуваються у сфері фотографії, виставкова діяльність, формування ринку фотографії, організація ярмарків та аукціонів з продажу фотографій. Таким буде практичне втілення просвітницьких завдань Центру.

А для молодих авторів передбачені освітні програми, мета яких розкрити творчий потенціал і навчити професійній майстерності. Освітні програми Центру, перш за все, будуть орієнтовані на художню освіту в сфері фотографії (лекції з історії та теорії візуального мистецтва, покази робіт класиків кіномистецтва, відео-арту, перформансу). Також передбачено навчання технічним аспектам (ворк-шопи, практикуми, семінари).

В рамках освітнього напрямку будуть працювати дискусійний клуб, фотобіліотека, магазин книг про фотографію.

Таким чином, «PhotoCULT» стане місцем консолідації процесів, що відбуваються в культурному фотографічному середовищі. А сам факт відкриття Центру створить прецедент в історії української фотографії, і приверне увагу тих, від кого залежить її подальший розвиток.

«PhotoCULT» відкритий для нових ідей та запрошує до співпраці всіх, хто готовий приєднатися до їх розробки та реалізації! открыт для новых идей и приглашает к сотрудничеству всех, кто готов присоединиться к их разработке и реализации! В добрий путь!

Більш детально про місію та задачі Центру, а також про плани на 2012 рік можна дізнатися на сторінці у Фейсбук

Приєднуйтесь!

Контактний e-mail: cultphotocentre@gmail.com